בניית אתרים, עיצוב אתרים - אמ סי די סטודיו

מכירות / תמיכה 03-5162110

יתרונות מערכת ניהול תוכן

 

יתרונות מערכת ניהול תוכן

מדוע היום, יותר מתמיד, כדאי לבנות אתר עם מערכת ניהול תוכן ? כיצד מערכת ניהול תוכן משרתת אותנו בעדכון האתר ומה יתרונותיה?

ראשית, נגדיר מהי מערכת ניהול תוכן. מערכת ניהול תוכן אתרים מאפשרת לערוך את תוכן האתר, אם טקסט, תמונות, סרטונים וכיוצא באלה בכל זמן ומכל מקום. עם גישה מאובטחת בשם משתמש וסיסמא ניתן להיכנס למערכת ולנהל את התוכן, לשנות אותו ולעדכן.

העדכונים במערכת מאפשרים תצורה ויזואלית של האתר ובממשקים, בד"כ הדומים ל-word. במקום לכתוב קוד, אתה לוחץ על כפתור. הכפתור ייצור את הקוד ואתה תראה ויזואלית את השינוי כפי שיופיע באתר.

עד לפני כמה שנים, אתרים תדמיתיים היו נתונים לשליטה מלאה של בונה האתר בלבד. עם מערכת ניהול תוכן, גם הלקוח יכול לעדכן את האתר, מבלי להיות תלוי בזמנו הפנוי או בשעות הפעילות של בונה האתר או בתשלום נוסף עבור כל עדכון. מערכת ניהול תכנים, יקרה ככל שתהיה, תשתלם לך יותר לאורך זמן, הן מבחינה כספית והן מבחינת זמן ועיתוי העדכון.

מה גם, שרוב רובם של בעלי האתרים אינם בעלי ידע בתכנות, כך שמערכת ניהול תוכן המוצגת לך באופן פשוט, בממשק נוח ויעיל, יכול לתת מענה לכל אחד.

עוד יתרון, הוא המיקום. ניתן לעדכן מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט. המשמעות היא שגם אם יש לך ידע בסיסי בבניית אתרים כמו ב-HTML, אתה צריך להגיע אל המחשב שבו נמצאים הקבצים כדי לעדכן את האתר. עם מערכות ניהול תוכן, תוכל לעדכן את האתר ע"י כניסה פשוטה לממשק מכל מקום ולעדכן את האתר לפי הצורך. אינך תלוי בקבצים היושבים במחשב מסוים.

עדכון פשוט. במקום להעלות קבצים רגילים אל השרת כדי לראות עדכון, כל עדכון נעשה ע"י לחיצת כפתור. כך שניתן לבחון טוב יותר ומהר יותר את העדכון שבוצע ולשנות לפי הצורך.

למידה מהירה. אז, כאמור, אתה לא צריך לכתוב קוד או להיות מתכנת ואפילו לא לעשות קורס לתכנות. בהדרכה מהירה של שעות ספורות, כל אחד יכול ללמוד כיצד להתשמש במערכת.

בהצלחה.

מילות מפתח לדף: מערכת ניהול תוכן, מערכת ניהול תכנים
בניית אתרים , עיצוב אתרים, אמ סי די סטודיו, אלנבי 38 תל אביב טלפון: 03-5162110, שלח דואר אלקטרוני
Valid XHTML 1.0 Transitional Level Triple-A conformance icon,  W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0
כל המחירים באתר הינם בשקלים ולפני מע"מ.
© 2010 כל הזכויות שמורות אמ סי די סטודיו.
Bookmark and Share
linked_in