בניית אתרים, עיצוב אתרים - אמ סי די סטודיו

מכירות / תמיכה 03-5162110

פתחת עסק? - תתחדש!

 

פתחת עסק? - תתחדש!

אבל תיזהר שלא ייסגר...

מיתוג הוא אחד האלמנטים החשובים בהקמת עסק חדש. מיתוג שגוי, עלול להביא לתוצאות לא רצויות. מיתוג הוא מכלול האלמנטים הקשורים בהצגת העסק והמוצר שלך, החל מעיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב נייר מכתבים, עיצוב מעטפה, עיצוב אריזה למוצר וכיוצא באלה.

מומלץ ואף רצוי שאת המיתוג יבצע מעצב גרפי עם ניסיון במיתוג ולא גרפיקאי או ביצועיסט. יש לכך השלכות רבות. לא כל גרפיקאי הוא מעצב גרפי. אי דיוק במיתוג ודקדוק בפרטים הקטנים יכולה לגרום למפח נפש.

רצוי שאת כל עבודת המיתוג יעשה מעצב גרפי עם ניסיון וכדאי שגם עם המלצות. מעצב גרפי יכול להוציא תחת ידיו עיצוב גרפי איכותי המציג את המוצר ואת העסק בצורה מכובדת, כמו שהתכוונת וראית בדמיונך.

התרומה שיש למעצב גרפי בעיצוב ומיתוג יכולה להתבטא בדברים שלא ראית כמו תוספות לעיצוב או טכניקות מחמיאות, שלא תמיד מודעים אליהן.

בעבודת המיתוג מומלץ ללכת צעד צעד, והתחיל בלוגו. הלוגו יתווה את הדרך לכל שאר המיתוג ולכן חשוב מאוד להשקיע בשלב זה קצת יותר זמן ויותר מחשבה מאשר בעיצוב מעטפות או כרטיס ביקור.

עיצוב גרפי מדויק של מיתוג נכון הוא הסוד להצלחת העסק ומסד חשוב בבניין העסקי.

בהצלחה.


מילות מפתח לדף: עיצוב גרפי, גרפיקה, גרפיקאי, עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב נייר מכתבים, עיצוב מעטפה, עיצוב אריזה, מיתוג
בניית אתרים , עיצוב אתרים, אמ סי די סטודיו, אלנבי 38 תל אביב טלפון: 03-5162110, שלח דואר אלקטרוני
Valid XHTML 1.0 Transitional Level Triple-A conformance icon,  W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0
כל המחירים באתר הינם בשקלים ולפני מע"מ.
© 2010 כל הזכויות שמורות אמ סי די סטודיו.
Bookmark and Share
linked_in