בניית אתרים, עיצוב אתרים - אמ סי די סטודיו

מכירות / תמיכה 03-5162110

עיצוב אתרים מחוץ לקופסא

 

עיצוב אתרים מחוץ לקופסא

קל מאוד להיבלע בתוך מגוון העיצובים הקיימים של אתרים. זאת למרות שאתרים רבים מעוצבים באופן שגרתי מדי, מרובע מדי וחסר מעוף.

חשיבה מחוץ לקופסא בתהליך עיצוב אתרים היא חשובה מאוד. אם בעיצוב יהיה קונספט שישקף את המוצר אותו אתם מוכרים, יש סיכוי סביר, שהגולש ישאר באתר עת פתיחתו יותר משלושים שניות, המקובלות בקרב מחקרים. ולמה? גם אם נתעלם מהתוכן של האתר, נדמיין על דרך ההשאלה, שאנחנו נמצאים בחדר ריק. קירות החדר לבנים. כמה משעמם. עד מהר חלקנו גם יחטפו קלסטרופוביה וירצו לצאת.
עכשיו, דמיינו שקירות החדר צבועים בצבעים נעימים עם טקסטורות מעניינות ולא שגרתיות. במקרה כזה, גם כשהחדר ריק, עדיין נישאר במקום כמה שניות או דקות יותר כדי להתסכל על הקירות. אותו הדבר בהליך עיצוב אתרים.

אם נשעשע את עיני הגולשים שלנו, הם יהנו יותר בשהייה באתר ויישארו לאורך זמן. אם נציג עיצוב שגרתי, לבן מדי אולי אף נקי מדי, הבריחה תהיה מהירה. צריך לעניין את הגולש. העטיפה כאן היא חשובה מאוד.

עיצוב אתר נכון, ישקף הן בחינת הצבעים והן מבחינת הקומפוזיציה את המוצר המוצע. מתנה שאריזתה יפה תמשוך יותר מאשר מתנה באריזה פשוטה.

קווים ישרים במתאר האתר הם נחלת אתרים רבים. אך זה כבר לא חובה. הסיבה לכך היתה בעיקר טכנית, שכן אתרים היו מבוססי טבלאות ורקעים או תמונות לא נתמכו ע"י דפדפנים מבחינת שקיפות והטמעות עם הרקע. היום הכל עובד ללא בעיה ואפשר לבצע עיצוב אתרים דינמי יותר, פחות מרובע וזורם.

כדאי להתחשב בכל אלו בזמן עיצוב אתר.

בהצלחה.


מילות מפתח לדף: עיצוב אתרים, עיצוב אתר, קונספט אתר
בניית אתרים , עיצוב אתרים, אמ סי די סטודיו, אלנבי 38 תל אביב טלפון: 03-5162110, שלח דואר אלקטרוני
Valid XHTML 1.0 Transitional Level Triple-A conformance icon,  W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0
כל המחירים באתר הינם בשקלים ולפני מע"מ.
© 2010 כל הזכויות שמורות אמ סי די סטודיו.
Bookmark and Share
linked_in