בניית אתרים, עיצוב אתרים - אמ סי די סטודיו

מכירות / תמיכה 03-5162110

בניית אתרים – חושבים קדימה

 

בניית אתרים – חושבים קדימה

אחת הטעויות הרווחות בקרב לקוחות בניית אתרים היא שלא נעשית חשיבה של כמה צעדים קדימה כשהלקוח מבקש לבנות אתר. חשיבה של כמה צעדים קדימה, מעבר לשלב בניית אתר, תאפשר לך, הלקוח, למצות את האתר עד תום ברחבי הרשת.

במה דברים אמורים?

קידום אתרים – כדאי לתכנן את האתר מראש כך שיענה על צרכי קידום אתרים. אם מדובר באתר תדמיתי או באתר עם מערכת ניהול תוכן, חשוב שתהיה אפשרות להכניס כותרות (title) שונות לכל דף, תיאור דף ומילות מפתח. לא מומלץ שתהיה הגדרה אחת לכל הדפים הן מבחינת הכותרת, התיאור ומילות המפתח.

גם מבחינת הקוד, חשוב לוודא בשלב בניית אתר שהקוד נכתב לפי תקן ה-W3C או לפחות בצורה מסודרת ונכונה כך שמנועי החיפוש יוכלו לקרוא אותם בצורה הטובה ביותר. קוד אתר מבולגן עלול להוריד דירוג עבור אתר.

ממשק חדיש – הזמן עושה את שלו ואתרים שבזמן הקמתם נחשבו חדישים הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הקומפוזיציה, מוצאים עצמם לא רלוונטים. לכן, כדאי לחשוב על עיצוב אתר וקומפוזיציה שיתנו מענה גם לזמנים מאוחרים יותר מזמן הקמת האתר. פתרון אפשרי לעיצוב שתמיד יתפוס הוא, למשל, סגנון רטרו.

נוחות משתמש וקהל היעד – נוחות המשתמש וקהל היעד חייבים להיות מוגדרים מראש. אם קהל היעד הוא מבוגרים, צריך לקחת בחשבון את נושא הנגישות, שתהיה קלה, כי מרבית המבוגרים עדיין אינם שולטים שליטה מלאה בגלישה, מה שעלול לחסוך מהם תכנים, המיועדים להם. עוד עניין חשוב בנגישות הוא נושא גודל הפונט. יש להחליט על גודל פונט שיהיה נוח לקריאה עבור כולם.

זכרו, בניית אתרים אינה שלב אחד, אלא מספר שלבים שצריך לתת להם מענה מראש ותכנון מוקפד ואחראי כדי להינות מאתר איכותי ויעיל.

בהצלחה.


מילות מפתח לדף: בניית אתרים, קידום אתרים, בניית אתר, עיצוב אתר
בניית אתרים , עיצוב אתרים, אמ סי די סטודיו, אלנבי 38 תל אביב טלפון: 03-5162110, שלח דואר אלקטרוני
Valid XHTML 1.0 Transitional Level Triple-A conformance icon,  W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0
כל המחירים באתר הינם בשקלים ולפני מע"מ.
© 2010 כל הזכויות שמורות אמ סי די סטודיו.
Bookmark and Share
linked_in